Google Ads

Reklama w Google (Google Ads)

Linki sponsorowane, Google AdWords

Linki sponsorowane Google Ads (dawniej AdWords) są najszybszym sposobem na reklamę w Google oraz na tysiącach popularnych stronach i serwisach współpracujących z Google.
Zaletą kampanii Google Ads jest to, że efekt działania widać natychmiast po jej rozpoczęciu. Dodatkowo, płacisz tylko i wyłącznie, gdy ktoś za ich pomocą wejdzie na Twoją stronę (ang. Pay Per Click – PPC).

Kolejną zaletą jest to, że koszty kampanii i poszczególnych słów ustalane są z góry a wydatki w pełni kontrolowane.

 

Bezpłatna wycena kampanii

 

Strona z wynikami Google

Reklama w Google Ads (AdWords

Optymalizacja strony
pod reklamę Google Ads

Google ustalając koszt za słowo kluczowe analizuje stronę docelową. Stąd proces optymalizacji strony przed uruchomieniem kampanii jest niezbędny i podobny do tego, jaki przechodzi strona do pozycjonowania. Dlatego tak często polecam łączenie tych dwóch form promocji strony (wyniki Google płatne i darmowe). Tym samym Twoja strona ukarze się na co najmniej dwóch pozycjach w wynikach wyszukiwania.

Optymalizacji strony

 

Zalety korzystania z kampanii
Google Ads (AdWords)

  • Reklama jest widoczna w internecie zaraz po jej utworzeniu.
  • Uzyskujesz pełną kontrolę nad przebiegiem i kosztami kampanii.
  • Masz dostęp do zaawansowanych statystyk Google i wgląd we wszelkie dane dotyczące reklamy.

Cena reklamy w Google Ads

Wielkość budżetu reklamy w Google ustala Klient. Nie ma ograniczeń co do kosztów kampanii linków sponsorowanych. Jednak dobrze prowadzona kampania reklamowa wymaga bezustannego nadzoru (analizy danych czy reagowania na zmiany). Stąd ostateczna cena jest powiększona o koszt obsługi reklamy oraz przygotowania strony (optymalizacji strony).

 

Pozycjonowanie w Google