Audyt SEO strony / sklepu internetowego

Audyt SEO stron i sklepów internetowych

Czym jest audyt SEO? To szczegółowy raport zawierający informacje dotyczące słabych elementów Twojej strony internetowej oraz skuteczności prowadzonych działań marketingowych w wyszukiwarkach.

Każda uwaga i każdy istotny element, osłabiające pozycję oraz widoczność w Google są dokładnie omówione. Dodatkowo, przedstawione są ich najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązania.

Musisz wiedzieć, że dobrze optymalizowana strona internetowa, spełniająca warunki stawiane przez wyszukiwarki może bez przeszkód konkurować nawet z największymi serwisami internetowymi. Kluczem do tego jest poznanie silnych i co najważniejsze słabych stron Twojej witryny.Zapytaj o koszt audytuWeb Usability a audyt SEO

Wytyczne Google dotyczące SEO (optymalizacji dla wyszukiwarek) zawierają też odniesienia do "przyjazności strony dla osób ją odwiedzających". Z tego powodu, sporządzając audyt SEO strony lub sklepu internetowego zwracana jest często uwaga, na ich użyteczność dla Klientów (łatwość w użytkowaniu strony - Web Usability). A to dlatego, że wysoka pozycja w Google nie gwarantuje wysokiej użyteczności Twojej stronie.

Optymalizacja strony

Kiedy potrzebny jest audyt SEO

  • Kiedy masz wątpliwości, co do skuteczności dotychczasowych działań (optymalizacji i pozycjonowania).
  • Wykonano dla Ciebie stronę / sklep internetowy i nie masz pewności, czy są "przyjazne" dla użytkowników i wyszukiwarki Google, co w przyszłości może negatywnie odbić się na Twoich dochodach oraz niepotrzebnie zwiększyć nakłady na reklamę.
  • Chcesz dokładnie poznać sytuację Twojej witryny w internecie lub nie wiesz, dlaczego konkurencja jest wyżej w wynikach Google.
  • Masz problem z widocznością strony w wyszukiwace Google, np. daleka pozycja lub całkowite usunięcie strony (filtr lub ban od Google).
  • Chcesz sprawdzić, czy Twój sklep internetowy, strona firmowa czy portal spełniają aktualne wytyczne wyszukiwarek i nie grozi im nałożenie żadnej kary od Google.

Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia