Pozycjonowanie stron na Kielce

Pozycjonowanie stron Kielce

Oferta na pozycjonowanie strony i sklepu internetowego sporządzona specjalnie dla firm z Kielc i okolic, chcących promować swoje usługi lub produkty w tym rejonie.


Czym się różni pozycjonowanie lokalne od tradycyjnego - globalnego? Otóż różnica polega w dużej mierze na poziomie widoczności w wynikach wyszukiwania Google. Decydując się na pozycjonowanie tradycyjne, Twoja witryna widoczna będzie wysoko w wynikach niezależnie od lokalizacji osoby szukającej. Jednak ten sposób jest kosztowny i nie koniecznie przyniesie zamierzony efekt. W przeciwnym razie, może okazać się, że płacisz za coś zupełnie nieprzydatnego Tobie.


W odróżnieniu, pozycjonowanie lokalne skupia się w znacznej części na poprawie pozycji strony w wynikach związanych z daną miejscowością czy regionem - tu Kielcami. Koncentrując działania na zawężonym terenie, jesteśmy w stanie zwiększyć jego siłę, przy takich samych lub nawet niższych kosztach.

  • Z czym m.in. wiąże się pozycjonowanie tylko na Kielce i okolice:
  • Zmodernizujemy Twoją witrynę tak, aby wyszukiwarka Google dokładnie wiedziała, że znajdująca się na niej oferta przeznaczona jest dla Klientów np. z Kielc. Dzięki temu będzie ona lepiej promowana w wynikach wyszukiwania, gdyż Google od 2012 roku zaczęło silniej wspierać przedsiębiorstwa lokalne w wynikach wyszukiwania.
  • Promocja strony odbywać się będzie z wykorzystaniem lokalnych kanałów promocji, np. blogów, for czy serwisów przeznaczonych dla mieszkańców Kielc. Dzięki temu, efekt naszych działań będzie trafiał do właściwych osób.

Bezpłatna wycena


Tego typu działania są jednymi z najskuteczniejszych i stosunkowo bezpiecznych technik pozycjonowania. Dodatkowo, dzięki wzmiankom o Twojej firmie na forach i w serwisach Klienci dowiedzą się o prezentowanej na stronie ofercie dużo szybciej, niż Google podniesie jej pozycję.


Przykładowe modele rozliczeń za pozycjonowanieSprawdź zgodność z wytycznymi GoogleTo tylko część możliwości, związanych z nieco odrębnym sposobem pozycjonowania lokalnego, jednak musisz pamiętać, że naszym celem jest promocja strony www czy sklepu internetowego w taki sposób, by trafiało do nich coraz więcej Klientów.


Jeżeli zainteresowała Ciebie oferta pozycjonowania strony na terenie Kielc i okolic lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, wypełnij formularz kontaktowy. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia