Pozycjonowanie stron na Białystok

Pozycjonowanie stron Bialystok

Oferta pozycjonowania strony i sklepu internetowego sporządzona specjalnie dla osób prywatnych i firm z Białegostoku i okolic, które chcą promować swoje usługi lub produkty w tym rejonie.


Dlaczego warto pozycjonować stronę regionalnie (lokalnie) na Białystok? Osoby, które nie zajmują się pozycjonowaniem stron, nie wiedzą, że od pierwszego kwartału 2012 roku Google wprowadziło szereg znaczących zmian w sposobie wyświetlania wyników wyszukiwań, zwłaszcza na pytania powiązane z lokalizacją (np. hydraulik + Białystok). Zmiany te spowodowały podzielenie wyników wyszukiwania na kilka części - płatne, mapy i tzw. organiczne. Tym samym umożliwiając pojawienie się jednej domeny na trzech pozycjach. Jednak zasady wyświetlania nie są do końca jasne i mimo, że nasz strona znajduje się wysoko na mapie, nie koniecznie musi to oznaczać, że pojawi sie w wynikach organicznych. I na odwrót.

Dotychczasowe rozliczenia za efekt, czyli za pozycję w wynikach organicznych nie mają wg powyższego miejsca. Dodatkowo, wyniki są spersonalizowane. Czyli na wszelkie widzoczne po zadaniu pytania pozycję, ma wpływ nasza poprzednia historia wyszukiwań na inne zapytania. W praktyce wygląda to tak, że zadając takie samo pytanie z dwóch stojących obok siebie komputerów, możemy zobaczyć różne wyniki niezależnie od intensywności prac wykonanych przy pozycjonowaniu.


Jaki jest więc sens pozycjonowania na Białystok? Otóż pozycjonowanie lokalne wiąże się nie tylko z poprawą pozycji w wynikach organicznych, ale i na Mapach Google. Dzięki temu, po zadaniu pytania wyszukiwarce, zyskujemy wysokie prawdopodobieństwo, że nasza strona internetowa ukaże się zarówno w wynikach organicznych, jak i na mapach. Dodatkowo, optymalizacji podlega również treść wyświetlana w wynikach, a więc tytuł i opis (rozszerzony - gwiazdki lub obrazek), co znacząco podnosi widoczność na tle pozostałych wyników.


Przykładowe modele rozliczeń za pozycjonowanieSprawdź zgodność strony z wytycznymi GoogleTo tylko część możliwości, związanych z nieco odrębnym sposobem pozycjonowania lokalnego, jednak musisz pamiętać, że naszym celem jest promocja strony www czy sklepu internetowego w taki sposób, by trafiało do nich coraz więcej Klientów - nie koniecznie wiąże się to z pierwszą pozycją w Google.

Bezpłatna wycena


Jeżeli zainteresowała Ciebie oferta pozycjonowania strony na terenie Białegostoku i okolic lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, wypełnij formularz kontaktowy. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.

Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia