Projektowanie stron www

Projektowanie stron Szczecin

Promocja usług i produktów w internecie, to dzisiaj rzecz normalna i nieodzowna dla każdej firmy. Strona www stała się więc jej wizytówką w internecie. To jak wygląda i co zawiera, w wielu przypadkach decyduje o wyborze produktów czy korzystaniu z jej usług. Dlatego każda firma chcąc przekonać do siebie Klientów, powinna zadbać o należytą wizualizację swojej oferty w internecie.

Najistotniejsze w projektowaniu i tworzeniu strony internetowej jest zrozumienie potrzeb Klienta oraz dobre rozeznanie w ofercie branżowej, dla której powstaje strona www. Gwarantuje to optymalną ekspozycje najważniejszych aspektów prezentowanej firmy od jak najlepszej strony.

Zapytaj o bezpłatną wycenę


Ważne jest też, by strona internetowa była przyjazna wyszukiwarce. Dlaczego? Obecne wyszukiwarki, jak Google czy Bing bardzo dobrze odczytują zawartość stron internetowych, nawet tych zawierających błędy w budowie. Jednak zwiększając stopień komplikacji strony - poprzez dodanie kolejnych animacji i efektów czy zbędnych stron przejściowych, możemy im znacznie utrudnić rozpoznanie tematyki strony, a tym samym, zaniżyć swoją pozycję w wynikach wyszukiwania.


Ile kosztuje reklama w Google? Jakie strony internetowe tworzymy?
Czym się kierujemy przy projektowaniu strony

Każda strona internetowa powinna być tak skonstruowana, by osoba wchodząca na nią, od razu znalazła to, co chcemy pokazać, a przy tym nie było to zbyt nachalne. Krótko mówiąc, projektowanie stron to swoisty kompromis pomiędzy efektywnością a przejrzystością i stonowaniem. A oto nasz plan działania podczas tworzenia strony internetowej:


1.

Spotkanie: Pierwszym krokiem w realizacji zlecenia jest jak zawsze ustalenie terminu i miejsca spotkania. Z naszego doświadczenia wiemy, że o wiele bardziej komfortowo rozmawia się naszym Klientom w ich biurach czy miejscach pracy. Taki typ spotkania jest znacznie efektywniejszy i możemy wtedy lepiej skupić się na szczegółach projektu.

2.

Konsultacja: Najważniejszym punktem jest zrozumienie potrzeb Klienta i określenie grupy osób, do której skierowana będzie strona internetowa. Jest to szczególnie ważny etap, gdyż od niego zależy dalsza realizacja zlecenia i efekt końcowy. Dlatego zdarza się, że kilkukrotnie zadajemy to samo pytanie - zrozumienie potrzeb Klienta jest kluczem do sukcesu.

3.

Tworzenie: To najdłuższy z etapów realizacji zlecenia. Po szczegółowym planowaniu zarówno szaty graficznej, jak i rozmieszczenia oraz wyróżnienia odpowiednich elementów strony, rozpoczynamy kodowanie. Następnie strona przechodzi szereg testów zgodności ze standardami i przeglądarkami internetowymi, funkcjonalności, szybkości i użyteczności.

4.

Wdrożenie: Po ostatecznym zatwierdzeniu projektu, przechodzimy do jego wdrożenia. Ten etap wiąże się z umieszczeniem strony czy instalacji sklepu na serwerze. Oferujemy umieszczenie strony na naszym serwerze (hosting) lub wskazanym przez Klienta, konfiguracji kont pocztowych oraz długoterminowe wsparcie i pomoc w prowadzeniu witryny.


Ile kosztuje strona internetowa?


Podczas projektowania strony staramy się poznać aktualne trendy panujące w danej branży i zawrzeć je w naszym projekcie. Dodatkowo pamiętamy, by tworzenie stron www przebiegało z zachowaniem najnowszych standardów sieciowych oraz uwzględnieniem wytycznych wyszukiwarek odnośnie projektowania stron internetowych.

  • Zlecając nam zaprojektowanie Państwa strony www możemy zagwarantować:
  • Wykonanie rzetelnej strony, przejrzystej i czytelnej dla odwiedzających
  • Stronę www w najwyższych standardach wykonania
  • Unikalną i efektywną grafikę, wg Państwa zaleceń
  • W pełni zoptymalizowaną dla wyszukiwarek stronę www o dobrych podstawach pod pozycjonowanie
  • Stronę statyczną lub z indywidualnie do potrzeb dobranym systemem zarządania treścią CMS
  • Realne ceny za wykonanie usługi

Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia