Popularność strony / adresu na Facebooku

Popularność na Facebooku

Zastanawia Cię, ile osób udostępnia Twoją stronę internetową lub jak bardzo jest ona lubiana na Facebooku - teraz możesz to sprawdzić! Wpisując w ten formularz dokłady adres URL strony, ID profilu lub nazwę użytkownika dowiesz się tego.


Facebook odgrywa znaczącą rolę nie tylko jako serwis, na którym możemy promować swoje produkty/usługi, ale także jest ważnym czynnikiem decydującym o pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Dodatkowo, ten typ sygnałów popularności strony jest wysoko oceniany przez Google i uważany za naturalny w procesie pozycjonowania strony.


Pamiętać należy jednak, że adres np. http://www.codum.pl oraz codum.pl to dwa różne adresy URL. Dlatego, jeżeli nie mamy pewności, czy wpisany adres jest poprawny, najlepiej jest wejść na daną stronę i skopiować go z paska adresu przeglądarki internetowej.


Warning: file_get_contents(https://plusone.google.com/u/0/_/+1/fastbutton?url=http://dermestetic.pl/) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 404 Not Found in /home/br34k/domains/codum.pl/public_html/narzedzia/popularnosc-na-facebooku.php on line 94Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia