Monitor pozycji strony

By zaspokoić potrzeby naszych Klientów stworzyliśmy autorski system, który nadzoruje aktualną pozycję strony w dwóch najpopularniejszych wyszukiwarkach - Google i Bing. System automatycznie zadaje pytania wyszukiwarkom i odnajduje pozycję ich strony na każde z pozycjonowanych słów kluczowych. Następnie zapisuje i przechowyje w bazie danych. Dzięki zgromadzonym danym możliwe jest śledzenie pozycji strony na przestrzeni kilku miesięcy z dokładnością do każdego dnia.

Monitor pozycji strony - aktualna pozycja

Monitor pozycji strony - social media

Ponadto, monitor pozycji strony posiada wbudowane funkcje social media aktualizowane na bieżąco. M.in. aktualna liczba stron zaindeksowanych w wyszukiwarce Google i Bing, pozycję w rankingu Alexa wskazująca na popularność strony, liczbę Google +1, a także obecną ilość "Lubię to" na Facebook'u.


Dodatkowo, monitor pozycji strony umożliwia podstawową analizę SEO poszczególnych stron pozycjonowanej witryny. Bada ich kod oraz treść czy spełniają minimalne wymogi SEO dla stron internetowych, a które mają na celu ułatwić identyfikację tematyczną witryny przez roboty sieciowe. Wszelkie dane możemy wydrukować lub pobrać w postaci plików PDF / XML.


Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia