Modernizacja i aktualizacja strony internetowej

Modernizacja i aktualizacja strony internetowej

Posiadając stronę czy sklep internetowy, po pewnym okresie zastanawiamy sie, czy nie czas na jej modernizację. Głównym powodem tego może być chęć przyciągnięcia nowych Klientów lub dostosowania jej do wciąż zmieniających się trendów w projektowaniu stron www.

Zmiany wyglądu strony nie zawsze oznaczają jej całkowitą i drogą przebudowę, lecz są to czasami drobne poprawki w wyglądzie strony, dodaniu do niej nowych funkcji, optymalizacji w celu polepszenia jej widoczności w wynikach wyszukiwania - podniesienia pozycji.Zapytaj o koszt modernizacji


Jaki jest cel modernizacji strony?


Rodzaje stron internetowych

Głównym powodem jest chęć pokazania Klientom, że nasza strona - wizytówka naszej firmy w internecie, podąża za obecnie panującymi trendami. Stanowi to często duży bodziec dla osób ją odwiedzających, w decyzji nad wyborem naszej oferty. W rzeczywistości przekłada się to na kondycję finansową firmy. Udowodnione jest, że osoby szukające konkretnych produktów i usług, lepiej postrzegają wiarygodnośc i jakość usług świadczonych przez firmy posiadające efektywne i przejrzyste strony internetowe niż te, stworzone na bazie mało atrakcyjnych graficznie, tanich czy darmowych szablonów stron www.

Należy pamiętać, że strona internetowa to wizytówka firmy w internecie, która mówi o naszym podejściu do Klienta. Dodatkowo, dostosowanie i optymalizacja strony www do aktualnych wymagań i zaleceń stawianych przez wyszukiwarki, przyczynia się do wzrostu jej pozycji w wynikach wyszukiwania, co oznacza, że większa liczba potencjalnych Klientów będzie trafiać na nią.Jakie zmiany zalecamy?

Czasami wystarczą nieznaczne poprawki w projekcie graficznym strony, czasami wystarczy dodać kilka efektownych ulepszeń, które nadadzą stronie charakter interaktywności (slidery, ruchoma galeria, interaktywne formularze). Zdarza się również, że nasi Klienci posiadają strony, które zostały zaprojektowane wiele lat temu, w przestarzałej formie, która nie jest podatna na jakiekolwiek zmiany. Wtedy niestety konieczna jest przebudowa całej witryny.


Przeważnie jednak, modyfikację polegają na zmianie wyglądu strony internetowej, nowej grafice i aranżacji. Większość internautów to tzw. wzrokowcy, dlatego powinno nam szczególnie zależeć na estetyce i przejrzystości naszej witryny.

  • Zakres działań przy modernizacji i aktualizacji strony internetowej:
  • Analiza oczekiwań potencjalnych Klientów firmy od nowej strony
  • Określenie preferencji spodziewanego efektu
  • Stworzenie projektu nowej aranżacji witryny www
  • Wdrożenie nowego projektu

Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia