Od 2009 roku specjalizujemy się w optymalizacji i pozycjonowania stron (SEO) oraz reklamie w wyszukiwarkach (PPC). Czasami zajmujemy się także projektowaniem stron i sklepów internetowych im przyjaznych.


Co dokładnie robimy?

Naszym celem jest zwiększenie widoczności i rentowności stron Klientów. Oznacza to pełną obsługę przy wszystkich pracach z nią związanych. Od zaplanowania strategii promocji, aż do osiągnięcia zamierzonych efektów przy pomocy wypracowanych i sprawdzonych metod.

Czym się kierujemy?

Wierzymy, że zadaniem każdej dobrej firmy SEO jest przede wszystkim generowanie wysokiej jakości ruchu na stronie. Oznacza to takie działania, które sprawią, że coraz większa liczba potencjalnych Klientów będzie trafiać na Twoją stronę www lub do sklepu internetowego. Wiemy też, że oprócz zwiększającej się liczby osób odwiedzających, muszą one dokonywać zakupu towaru czy usługi. To właśnie zadanie dobrej firmy SEO.

analizujemy, optymalizujemy, pozycjonujemy

Jak działamy?

Powodzenia wszelkich działań promocji firmy w internecie zależy od dobrze zaplanowanej strategii, indywidualnie dobranej do specyfiki branży. Chcąc sprostać temu zadaniu, nie posługujemy się szablonami. Każda strona wymaga własnego pomysłu na reklamę, inaczej nie bedzie się niczym wyróżniać.
Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia