Ceny stron i sklepów internetowych

Cena za stronę internetową

Przeglądając internet nie trudno zauważyć, że praktycznie każda strona internetowa różni się od siebie. Dlatego ustalenie jednego, stałego cennika jest wręcz niemożliwe. Stąd kosz jej wykonania zależy w dużej mierze od wielkości, funkcjonalności oraz ogólnego skomplikowania.

Ze względu na profil naszej specjalności (optymalizacja i reklama w internecie), w naszej ofercie znajdują się więc rodzaje stron, którymi codziennie się zajmujemy: wizytówka firmowa, strona oparta o system zarządzania treścią (CMS) oraz sklep internetowy.Zapytaj o koszt wykonania strony


Co zawierają poszczególne rodzaje stron?

Wizytówka firmowa

Idealna oferta dla małych i średnich firm. Profesjonalnie wykonana internetowa wizytówka firmy, w efektowny sposób przedstawiająca jej ofertę. Nowoczesna technologia i optymalizacja sprawią, że Twoja strona firmowa stanie się bardziej widoczna w wyszukiwarkach. Charakterystyka: do 6 podstron, jedna wersja językowa, rejestracja i konfiguracja hostingu, konfiguracja konta email, formularz kontaktowy na stronie, interaktywne skrypty JavaScript, animacje Flash, gwarancja jednolitego wyglądu w przeglądarkach. Realizacja do 2 tygodni.

Strona oparta na CMS

Oferta skierowana do osób, które chcą samodzielnie zarządzać swoją stroną internetową. Pakiet zawiera m.in. autorski system zarządania treścia tzw. CMS, interaktywne formularze, animacje Flash, aktywną galeria zdjęć, statystyki odwiedzin strony i wiele innych - możliwość stworzenia indywidualnych modułów. Charakterystyka: nieograniczona ilość podstron, rejestracja i konfiguracja hostingu, konfiguracja konta email, zaawansowane technologie (PHP, MySQL, JavaScript, Ajax, Flash), możliwość rozbudowy o dodatkowe języki, gwarancja jednolitego wyglądu w przeglądarkach. Realizacja do 4 tygodni.

Sklep internetowy

Zaawansowana platforma sprzedażowa dostosowana do Twoich potrzeb, zaprojektowana zgodnie ze specyficznym kanonem danaj branży. Posiadająca szeroki wachlarz funkcji związanych z prezentacją produktu, prowadzeniem mini-księgowości, obsługą i komunikacją z Klientami. Charakterystyka: rejestracja i konfiguracja hostingu, instalacja i konfiguracja sklepu internetowego, wprowadzenie przykładowych lub podstawowych towarów, pomoc techniczna przy prowadzeniu sklepu. Realizacja 2-4 tygodnie.Dodatkowo każdą strone internetową czy sklep możemy wyposażyć w bezpłatny system statystyk monitorujący źródła pochodzenia i ruch użytkowników witryny.


Przykładowa realizacja


Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Nie pokazuj tego powiadomienia